Halloween u nás ve škole

Halloween u nás ve škole
07. 11. 2021
Vyhlašování vítězů soutěže O NEJHEZČÍ DÝNI 2021.

V pondělí 1.11.2021 byl v naší škole velký "mumraj", děti si totiž připravily na tento den velký rej "Halloweenských masek". Zatímco v tělocvičně se střídaly třídy, aby plnily úkoly a disciplíny, které pro ně připravili žáci 9. ročníku, v ostatních třídách se vytvářely krásné halloweenské dýně. Do soutěže o nejlépe výtvarně zpracovanou dýni se zapojili všichni s velkým nadšením a vůlí. Kdybyste tady u nás byli, nestačili byste se divit, jaká krásná díla vznikla.......zkuste posoudit dle obrázků ve fotogalerii. Ohodnotit tu nejlepší dýni bylo pro všechny hodnotitele velmi obtížné, protože jedna byla zajímavější než druhá. Dýně vystavily třídy v našem krásném vestibulu, kde si je mohli všichni týden prohlédnout a dát té jediné, kterou vybrali, bod. Vyhlášení výsledků bylo v pátek před vystavenými dýněmi a děti si slavnostně odnášely výhry přímo do tříd, kde se o výhru podělily.