Vážení rodiče,

protože jsme inovativní škola otevřená jak veřejnosti, tak rodičům, připravili jsme v letošním školním roce novinku ve formě " RODIČOVSKÝCH WEBINÁŘŮ", které Vám budeme připravovat každý měsíc. Protože víme, že čas je vzhledem k pracovní vytíženosti Vás rodičů velmi drahý, budete si moci dle svých časových možností poslechnout nebo přečíst příspěvky pedagogických zaměstnanců školy, které je pro Vás budou vybírat.

Zároveň Vás zveme na pěkné semináře týkající se strastí při výchově Vašich dětí. Spolupracujeme s rakovnickou společností MAP OPR Rakovník, která pro Vás připravila pro letošní školní rok výborné semináře "Rodičovské kávotéky", kam se můžete bezplatně přihlásit. Semináře jsou velmi kvalitní, využíváme jich pro vzdělávání také.   Odkaz pro přihlašování:

 http://www.maprakovnicko.cz/prehled-aktivit/2021-2022/seminar-strategicke-rizeni-a-planovani-ve-skolach/                                                      Přejeme Vám příjemné chvíle s vybranými příspěvky, které budeme průběžně zpracovávat.

Webinář pro rodiče.jpg

RODIČOVSKÝ WEBINÁŘ:

LEDEN 2022: Duše K - tentokrát o blížícím se konci nadvlády materialismu s S. Lankou CELÁ: Duše K - o blížícím se konci nadvlády materialismu  
Únor 2022: Duše K - tentokrát o respektu k dětem s Janou Nováčkovou  Duše K - tentokrát o respektu k dětem 
Leden 2021:  https://www.youtube.com/watch?v=QAg46ib9_sU

ÚNOR 2021:  PROČ MARTINY Kociánové    https://www.youtube.com/watch?v=WFDM9mn3vj0

BŘEZEN 2021: 7 kouzelných slov pro proces učení    https://youtu.be/eg4pXGYHcOk

Duben 2021:  "MÁMA MŮŽE BÝT NĚŽNÁ, JEN KDYŽ JE ODPOČATÁ"   https://www.youtube.com/watch?v=9PkEB4m3Pv0

Květen 2021: MAMINY S ROZUMEM VZTEKLE DITE    https://www.youtube.com/watch?v=WPot4XqyNis

ČERVEN 2021: Malování trochu jinak: https://www.youtube.com/…tAE