Lyžařský výcvikový kurz

Termín konání: 25. 2. 2023 - 4. 3. 2023
Místo konání: Chata Labská Špindlerův Mlýn
Lyžařský výcvikový kurz

Chata Labská je při příjezdu do Špindlerova Mlýna na levém svahu proti přehradní nádrži na Labi asi 350 m od autobusové zastávky Labská, 3 km od centra Špindlerova Mlýna. V létě je ideálním místem pro turistiku, v zimě pro sjezdové a běžecké lyžování. V bezprostřední blízkosti chaty je sedačková lanovka a sjezdovka Labská. Přístupná je cestou od silnice nebo po svahu od hotelu Clarion. Parkování je možné na parkovišti u hotelu Nico a dalších přilehlých místech, případně na parkovišti u sjezdovky Hromovka. Chata má 11 pokojů s 2-4 lůžky celkem pro 35 osob. K dispozici je vybavená kuchyň, jídelna, společenská místnost, společné sociální zařízení a sprchy, lůžkoviny a vlastní prostor pro uložení potravin. Dále prostor pro uložení lyží, holí, kol a dalších sportovních potřeb. Chata má externího správce.

Obsazení dohledu a lektorů lyžování + kuchařky: Martina Němcová, Iva Cafourková, Monika Dyršmídová, Tomáš Polák, Marcela Balá, Helena Dyršmídová.