Pokračování hlasování

05. 09. 2021

Hlasujte v PENNY Marketu v Rakovníku od 2.9. do 29.9.2021.

Hlasováním na webu  jsme se umístili na 1. místě!!!! Rádi bychom obhájili!!  DĚKUJEME!!!!!

j9db94lhl6_____Penny_Logo_obdelnik

Vážení rodiče, přátelé, podporovatelé naší školy a našich žáků.....můžete nám pomoci dokončit soutěž z konce minulého školního roku, kdy jste za nás hlasovali na webu "Hýbejme se hezky česky". Hlasováním jste nás posunuli na 1. místo a nyní se pokračuje "VHAZOVÁNÍM ÚČTENEK ZA NÁKUP V PENNY MARKETU RAKOVNÍK" do připravených boxů umístěných u východu z obchodu. PROSÍM, VHAZUJTE DO OZNAČENÉHO BOXU ŠANOV!!!!

Moc děkujeme za Vaši podporu a účtenky.....

https://www.hybemesehezkycesky.cz/

Z webu "Hýbejme se hezky česky" : Týmy byly rozděleny do mikroregionů stanovených polohou našich prodejen. Po první fázi registrace a následujícím on-line hlasování, ve kterém jste mohli podpořit svého vlastního favorita, přichází finálové kolo – hlasování přímo v prodejnách PENNY. Od 2.9. do 29.9. 2021 můžete svými hlasy podpořit svůj tým. Na základě vašich hlasů vyhlásíme na konci soutěže pořadí vítězných týmů z každého mikroregionu a odměníme je cenami v podobě finanční podpory a zdravé stravy pro jejich členy.