Inovace 4.0 Kralovice

Termín konání: 9. 4. 2024 - 10. 4. 2024
Místo konání: Kralovice
 
Akademie Techniky Rakovník ve spolupráci s městem Kralovice, MAP Kralovicko, MŠMT, odbornými partnery z výzkumného ústavu NTC a partnery specializovanými na  vzdělávání na ZŠ připravuje velký projekt  Inovace 4.0 Kralovice . Na této akci budou prezentovat naší školu a obec Šanov. Pro tuto příležitost vytipovali 5 žáků naší školy z projektu "Klubu nadaných dětí", které přizvali k zapojení do projektu. Žáci budou uvolněni z výuky dne 9.4 a 10.4.2024 a povedou připravená stanoviště s ukázkami dovedností, které získali v projektu KND v oblasti modulární robotiky, vektorové grafiky a 3D tisku. Celou organizaci akce zajišťuje centrum Akademie techniky včetně dopravy a stravování žáků.
Seznam vytipovaných žáků: Wiliam Volný, Jan Hladík, Vít Bretšnajdr, Zuzana Holbrook, Magdaléna Paulová. 
Akce je plánována pro 200 žáků ze základních škol a předpokládáme i účast zástupců médií, MŠMT a NPI ČR - odborem pro školství, výchovy a vzdělávání krajského pracoviště Praha a střední Čechy a zástupci Vzdělávacího institutu Středočeského kraje.