Sedmáci

FOTIT SE NECHCEME

(to je škoda, že nás neuvidíte)

A teď Vám o sobě něco napíšeme. Je nás 13. Dvě holky a 11 kluků. Protože jsme se nemohli shodnout, rozdělíme to na dvě party:

Klučičí pohled:

....My jsme nejhodnější třída na škole. (ehm....) Naše třídní učitelka nás srovná, když zlobíme. (!?!)

....Jsme nejzlobivější třída na škole a jistá dvojčata jsou největší provokatéři, ale vždycky se těším na oběd a svačinu. (no, to je dobře)

...Naše třída podává velmi dobré sportovní výkony (pozitivní pohled), má ale problémy, protože zlobí. (pohled je vyvážen)

....Naše třída je třídou pekla. Jsme takoví PRŮŠVIHÁŘI. (pohled značně nevyvážen) A nejvíc se těšíme na prázdniny. (ty jsou fajn)

... Naše třída má jednu z nejlepších učitelů na škole, paní učitelku Zdeňku Krůtovou, dokáže nás srovnat a zároveň umí vše dobře vysvětlit.

...Nevím, jestli to s námi paní učitelka přežije až do 9. třídy a taky nevím, jestli to vydržíme my.

...a hezké shrnutí: V naší super třídě je 13 dětí, 11 kluků a 2 holky. Každý tu má nějakou přezdívku, kterou bych Vám rád řekl, ale ono se to sem moc nehodí.
Jsme mezi sebou kámoši, někdy to tak nevypadá, ale je to tak! Máme za třídní učitelku Z. Krůtovou, která při nás stojí při každém průšvihu.
Každý má svou oblíbenou hodinu, ale u 80% je to přestávka.

Stojíme při sobě a snad to do tý devítky dotáhnem. :))

Holčičí pohled:

Naše třída je zlobivá, hlavně kluci. Naše třídní paní učitelka je Zdeňka Krůtová. Ve třídě se mně nelíbí, protože tu je moc kluků. Někdy si přeju, aby k nám přišly ještě nějaké holky. Ale každý má rád naši školní jídelnu, protože tam obědváme a svačíme.

Když jsme ve škole začínali.....

108 - 13x18 - 15ks.jpg

sedmička1.jpg