ZAPOJILI JSME SE DO MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

Soutěž pro všechny ve věku 3 až 20 let s vlastní hlavou!! Zaregistruj se do 30.9.2019 na www.logickáolympiáda.cz  On line základní kolo pro kategorie:   MŠ – mateřské školy  / A1 – 1. Třída ZŠ / A2 – 2.třída ZŠ/   A – 3.-.5.třída ZŠ / B – 2. Stupeň s odpovídajícími ročníky víceletých gymnázií.                      Můžeš vyhrát i NOTEBOOK a další skvělé ceny!!!!!!!                                          Registrace probíhá pod Vaším emailem, který slouží jako přihlašovací jméno. Pod ním vyplň „online test. Rodiče ti mohou pomoci s registrací! Potvrdí při registraci „Souhlas se zpracováním osobních údajů žáka. Přihlásit se můžeš tam, kde je připojení k internetu.“                                                              Základní kolo pro kategorii A – žáci prvního stupně ZŠ proběhne ve dnech 1. – 7. října 2019, kategorii B – žáci druhého stupně ZŠ proběhne ve dnech 8. – 14. října 2019, kategorii C – studenti SŠ proběhne ve dnech 15. – 21. října 2019 kategorii MŠ – děti předškolního věku proběhne ve dnech 22. – 28. října 2019 kategorii A1 a A2 – žáci první a druhé třídy ZŠ proběhne ve dnech 22. – 28. října 2019 Krajská kola pro kategorii A, B a C se uskuteční v pátek 1. listopadu 2019 v krajských městech a nejúspěšnější řešitelé postoupí do celorepublikového finále, které se bude konat 25. listopadu 2019 v Míčovně Pražského hradu.                    Přejeme hodně úspěchů              Tým ZŠ