Novinky

Vánoční vystoupení žáků ZŠ Šanov

2018 18.12

Přijďte si v úterním odpoledni poslechnout vystoupení našich žáků, kteří zazpívají v původně gotickém šanovském Kostele Nanebevzetí Panny Marie ze 14. století za podpory pana faráře. Kostel má barokní podobu z roku 1715 a stavebníkem byl Jan Josef z Valdštena. Jeho atmosféra podpoří Váš zážitek z vánočních melodií, básní, pojednání a scénických obrazů, které pro Vás připravila paní učitelka Iva Círová a Pavla Loskotová. .

Projekt Cirkus Happy Kids - poděkování

2018 9.5

Projekt Cirkus Happpy Kids je úspěšně za námi. Děti si ho moc užily a ti, kteří navštívili některé z vystoupení, byli také nadšení. A to nás moc těší. Děti se toho za týden opravdu hodně naučily a zaslouží si velkou pochvalu.

My bychom na tomto místě ještě rádi dodatečně poděkovali panu Václavu Knorovi, který nám bezplatným poskytnutím prostor své firmy vlastně realizaci tohoto projektu umožnil. Moc děkujeme.

Velký dík si zaslouží i všichni pomocníci z řad rodičů, dětí i učitelů, kteří vydatně pomohli se stavbou i složením cirkusového stanu. Děkujeme!!!

 

Cirkus Happy Kids již dnes a zítra

2018 3.5

Již dnes (čtvrtek 3. května) od 16 hodin a zítra (pátek 4. května od 17 hodin) vystoupí děti naší školky a žáci naší školy v cirkusu Happy Kids.

Těšit se můžete na klauny, žongléry, kouzelníky, akrobaty, artisty, fakíry nebo také na černé divadlo. Srdečně zveme všechny a těšíme se vyjímečný zážitek:-)

Školní kolo recitační soutěže bylo úspěšné!

2018 2.3

Blahopřejeme Terezce Hrubé, Julče Netrhové, Lucce Sekyrové, Jáje Zuskové a Evě Círové k postupu do okresního kola v recitaci. Držme palce ve středu 7. 3.!

Blahopřejeme i všem ostatním účastníkům školního kola – Viktorce Vítkové, Zdendovi Netrhovi, Terezce Netrhové, Verče Mikové, Nikole Menzlové, Símě Kohoutové a Lucce Šantorové k jejich velmi pěknému recitačnímu vystoupení. 

Lyžařský výcvik zahájen

2018 20.1

Lyžařská výprava (žáci, pedagogický, instruktorský a kuchařský doprovod) právě odstartovala svůj týdenní pobyt na Labské. 

Přejeme všem skvělé zážitky a pohodový týden na sněhu i ve vzájemné společnosti.

Rodiče a kamarádi, pravidelné zpravodajství můžete sledovat na našich facebookových stránkách.

Hrdá škola - myslíme na pejsky v útulku

2017 24.12

V rámci projektu ,,HRDÁ ŠKOLA" jsme se zapojili do akce na prosinec - DOBRÝ SKUTEK, kde byl osloven Psí útulek v Rakovníku a uspořádána pro něj sbírka dětských piškotů (ty si útulek přál).